dziecięce etui

Etui na telefon dla dziecka – jakie wybrać?

W dzisiejszych czasach, zapewnienie swojemu dziecku telefonu komórkowego, na bardzo wczesnych etapach życia nie jest niczym szokującym. W wielu przypadkach ułatwia sprawną komunikację z najmłodszymi, gdy są one w szkole. Pomaga to w lepszej ochronie i sprawowanie opieki nad dzieckiem, gdy nie mamy go w pobliżu. Z tego tytułu, warto zakupić odpowiedni pokrowiec na telefon dla dziecka, który ograniczy do minimum ryzyko jego uszkodzenia.

Na jaki typ etui postawić?

Na rynku znajdziemy wiele możliwości, dedykowane etui na telefon dla dzieci posiadają przeważnie dedykowane wzory. Ponad względy wizualne, należy jednak postawić funkcjonalność pokrowca. Producenci oferują kilka możliwych typów, które sprawdzą się najlepiej w przypadku użytkowania telefonu przez najmłodszych. Etui musi posiadać jedną podstawową cechę – wytrzymałość mechaniczną. Warto jednak dopasować typ indywidualnie do naszego dziecka w taki sposób, żeby wybrać najbardziej optymalną opcję.

Etui pancerne

Jednym z najbardziej popularnych opcji w kategorii dziecięce etui, stanowią pokrowce pancerne. Wykonane są przeważnie z włókien poliwęglanowych, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Taki wybór polecany jest szczególnie dla młodszych dzieci, u których prawdopodobieństwo upuszczenia telefonu komórkowego jest dość wysokie. Ich minusem niewątpliwie jest gama kolorystyczna, większość tego typu etui ma kolor czarny lub w odcieniu szarości. Również cena może odstraszać, jednak etui pancerne, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które skutecznie chronią telefon komórkowy przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także zapewniają stabilny chwyt w dłoni.

Etui typu kabura

Ten rodzaj pokrowca, charakteryzuje się dość dużą użytecznością. Składa się z silikonowego etui zakładanego na tył telefonu, które zapewnia stabilną pozycję telefonu w środku. Zamykana klapa, przeważnie na magnes, dodatkowo chroni wyświetlacz przez zarysowaniami. Wewnątrz klapy posiada również małą kieszonkę, do której można np. schować karteczkę z namiarami na rodzica, gdyby dziecko zgubiło telefon. Etui typu kabura dostępne jest w wielu kolorach, również materiał wykonania może być różny w zależności od preferencji.

Pokrowce

Pokrowiec na telefon dla dziecka ma jedną, zasadniczą zaletę – możliwość jego personalizacji jest nieograniczona. Ten typ sprawdzi się dla starszych dzieci, jako dodatkowo ochrona dla klasycznego etui zakładanego na tył telefonu. Może pełnić on dodatkową funkcję w postaci trzymania w nim dokumentów lub drobnych pieniędzy. Jednym z najbardziej popularnych materiałów z których mogą być one zrobione, jest naturalna lub sztuczna skóra. Dodatkową zaletą tego typu etui, jest stosunkowo niski koszt, a także dopasowanie do wielu rodzajów telefonów komórkowych.

Powyższe przykłady to jedynie kilka możliwości, na które możemy podstawić w trakcie zakupu etui dla dziecka. Każdy z pokrowców charakteryzuje się innymi parametrami, dlatego ich wybór powinien być uzależniony od osobistych preferencji dziecka oraz jego rodzica.

One thought on “Etui na telefon dla dziecka – jakie wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

marketing afiliacyjny Previous post Co to jest afiliacja i jak na niej zarabiać?
Next post Czy reklama w Google Ads się opłaca?